Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowym założeniem jest opieka nad szeroko rozumianymi zabytkami techniki i kultury drogowej. Podnosi się świadomość a zarazem wypracowuje potrzebę troski o własne, polskie dziedzictwo , historię, która w porównaniu z innymi krajami jest bogata. Poprzez pielęgnowanie pamięci dotyczącej zawodu drogowca i mostowca, możemy również ocalić od zapomnienia inne zawody takie jak, cieśla mostowy, brukarz drogowy, dróżnik, których pracę i kunszt zawodu poznajemy dziś w dobie osiągnięć inżynierskich w zakresie budowy maszyn.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję