Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja niesie pomoc przewlekle i obłożnie chorym przebywającym w domu pod opieka bliskich. Cel ten realizuje wydatkując środki głównie na użyczanie sprzętu medycznego ułatwiające opiekę nad przewlekle i obłożnie chorym w domu , takiego jak łóżka , balkoniki , wózki inwalidzkie , podnośniki i inny sprzęt rehabilitacyjny, zapewniając ich transport, szkolenie i fachową- pielęgniarską pomoc rodzinie chorego. Fundacja przekazuje również środki medyczne jednorazowego użytku między innymi pieluchomajtki, podkłady higieniczne, materace przeciwodleżynowe, sprzęt sanitarny i inne przedmioty ułatwiające sprawowanie opieki nad chorym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję