Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Niesienie pomocy kobietom przed i po zabiegu mastektomii (odjęciu piersi\). 2 . Uczestniczenie w akcjach na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów piersi. 3 . Prowadzenie rehabilitacji fizycznej i psychicznej kobiet po mastektomii. 4 . Organizowanie samopomocy w formie akcji "ochotniczki". 5 . Nawiązanie współpracy i wymiana doświadczeń z organizacjami o podobnej działalności w kraju i za granicą. 6 . Organizowanie prelekcji, wydawanie broszur, plakatów, materiałów edukacyjnych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000017921
  • e-mail: karolcia_h@op.pl
  • Adres: ALEJE WOLNOŚCI 49, 33-300 NOWY SĄCZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję