Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

wsparcie działalności Muzeum manggha w zakresie działań wystawienniczych; szczególnie pomoc przy przygotowaniu wystaw zorganizowanych w związku z Jubileuszem 90 urodzin Andrzeja Wajdy "Andrzej Wajda - Szkicownik oraz przy konferencji "Wajda 90 ." wsparcie Muzeum Manggha poprzez zakup i przekazanie do kolekcji dzieł sztuki; 1 parawanu japońskiego z 0079I0079 oraz 3 drzeworytów japońskich. Organizacja i finansowanie wydarzenia skierowanego do Seniorów (Japoński Dzień Szacunku dla Starszych - wrzesień 2016 \), na które złożyły się prelekcje i warsztaty kaligrafii, składania chust furoshiki i origami. Doradztwo w zakresie przygotowania publikacji towarzyszącej wystawie "Andrzej Wajda - szkicownik"

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję