Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ORGANIZACJA FERII ZIMOWYCH, ORGANIZACJA TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO - Ferie zimowe - przez cały okres ferii w świetlicy prowadzone były warsztaty. Dzięki środkom uzyskanym z Urzędu Miasta i Gminy Piaski oraz produktom przekazanym przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską z Piask zajęcia dla dzieci i młodzieży mogły być w znacznym stopniu urozmaicone. Każdy dzień obfitował w inne zajęcia: edukacyjne, kulinarne, rozrywkowe oraz zręcznościowe. Odbyły się zajęcia decupage, zajęcia techniczne. W ramach zajęć dzieci przygotowały prezenty i laurki dla babć i dziadków z okazji ich święta. Warsztaty prowadzone były przez 2 członkinie TPG, w tym emerytowaną nauczycielkę we współpracy z panią prowadzącą Filię Miejskiej Biblioteki w Piaskach. W działania chętnie włączyła się mieszkanka Gardzienic, bezinteresownie prowadziła zajęcia gimnastyczne, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, sposobu wzywania Karetki Pogotowania przez dzieci. Jedne z zajęć poprowadzili nieodpłatnie trenerzy klubu - Lubelski Klub Sportów Walki DAN, w ramach których organizowany był pokaz sztuk walki oraz elementy gimnastyki i omówione były zasady trenowania wschodnich sportów walki. Ponadto udostępnione były gry planszowe, można było obejrzeć wspólnie telewizję. Na zakończenie ferii odbyło się wspólne ognisko. Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Gardzienic – III edycja

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję