Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a/ udzielanie wszechstronnej pomocy przy tworzeniu lepszych warunków i równych szans dla osób i instytucji prowadzących działalność edukacyjną i wychowawczą, b- rozwijanie w społeczeństwie poczucia odpowiedzialności, miłości ojczyzny oraz poszanowania dla polskiego dziedzictwa kulturowego, przy jednoczesnym otwarciu się na wartości kultur całego świata, c- przygotowanie dzieci i młodzieży do wypełniania obowiązków obywatelskich i rodzinnych w oparciu o uniwersalne zasady etyczne, d/ wspomaganie wychowawczej roli rodziny, e- zachowanie czystego środowiska naturalnego sprzyjającego rozwojowi fizycznemu i umysłowemu społeczeństwa, f- pozyskiwanie środków i wspieranie placówek edukacyjnych, g- wzbudzanie wśród mieszkańców potrzeby działalności społecznej na rzecz edukacji i wychowania.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję