Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1% został wykorzystany na: -przeprowadzenie konferencji naukowej w PWSW pod hasłem "Kobieto nie bój się raka" przy udziale doktora nauk medycznych Onkologa Klinicznego - zorganizowanie kolejnego Marszu Życia i Nadziei w Przemyślu z udziałem młodzieży szkół średnich , studentów uczelni oraz władz miasta i mieszkańców - prelekcja podczas I Polsko- Ukraińsko-Słowackiego Forum Obywatelskiego -konferencja pod hasłem „Profilaktyka Raka Piersi „ zorganizowanym przez Wyszehradzki Plan Budowy - zorganizowanie i udział w Chatytatywnym Pikniku Onkologicznym z udziałem lekarzy Onkologów ,Psychologów -wykonanie banerów ,ulotek

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję