Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Rehabilitacja fizyczna i psychiczna kobiet po operacji piersi: - gimnastyka ogólnousprawniająca 2 razy w tygodniu z profesjonalnym rehebilitantem - spotkania grupowe z psychologiem 1 raz w tygodniu \(warsztaty, wykłady, relaksacja) - spotkania indywidualne z psychologiem 20 osób - psychoedukacja/spotkania szkoleniowe 23 ochotniczek 1 raz w miesiącu polegająca na omawianiu trudności w rozmowach z pacjentkami oddziałów chirurgii onkologicznej, a także praca nad odreagowaniem stresów Amazonek - ochotniczek związanych z odwiedzinami na oddziałach - spotkanie Jubileuszowe 25 lecia Lubelskiego Stowarzyszenia Amazonek dla Amazonek z województwa lubelskiego i świętokrzyskiego, na którym m. in. przedstawiona była dwudziestopięcioletnia historia naszego stowarzyszenia, nagrodzone zostały Amazonki które w szczególny sposób wyróżniły się w pracy dla stowarzyszenia i społeczeństwa województwa lubelskiego. Nagrodzenie zostali także nasi przyjaciele, osoby, firmy wspierające naszą działalność. Po części oficjalnej w części artystycznej wystąpił prestidigitator, a wszyscy przybyli goście zostali ugoszczeni drobnym poczęstunkiem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję