Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem OSP Strzeszyce jest: 1 ) prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z Państwową Strażą Pożarną, organami samorządowymi i innymi podmiotami, 2 ) udział w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów, zagrożeń ekologicznych związanych z ochroną środowiska oraz innych klęsk i zdarzeń, 3 ) informowanie ludności o istniejących zagrożeniach pożarowych i ekologicznych oraz sposobach ochrony przed nimi, 4 ) upowszechnianie, w szczególności wśród członków OSP, kultury fizycznej i sportu oraz prowadzenia działalności kulturalno-oświatowej i rozrywkowej. 5 ) prowadzenie działań na rzecz ekologii, ochrony zwierząt i dziedzictwa przyrodniczego, 6 ) prowadzenie działalności kulturalnej i edukacyjnej, wśród młodzieży i dorosłych, dla kreowania pozytywnych postaw społecznych i umacniania rozwoju społeczności lokalnej, 7 ) podejmowanie działań dla rozwoju współpracy między społecznościami lokalnymi i regionalnymi, 8 ) podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości życia na obszarach wiejskich, poprzez zaspokajanie potrzeb społecznych i kulturalnych mieszkańców wsi , oraz promocja obszaru działania OSP, 9 ) rozwój tożsamości społeczności wiejskiej, zachowanie i ochrona dziedzictwa kulturowego na obszarze działania OSP, 10 ) wykonywanie innych zadań wynikających z przepisów o ochronie przeciwpożarowej oraz niniejszego statutu,

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję