Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ZARZĄD STOWARZYSZENIA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W TOLKMICKU ORGANIZUJE SPOŚRÓD SWOICH CZŁONKÓW ZESPOŁY RATOWNICZE WSPÓŁDZIAŁAJĄCE Z PAŃSTWOWĄ STRAŻĄ POŻARNĄ W ELBLĄGU. PROWADZI PODSTAWOWY ZAKRES SZKOLEŃ Z ZAKRESU RATOWNICTWA DLA SWOICH STRAŻAKÓW I CZŁONKÓW. PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA W ELBLĄGU ORGANIZUJE ZAWODY SPORTOWO - POŻARNICZE ORAZ PROWADZI SZKOLENIA Z ZAKRESU RATOWNICTWA POŻARNICZEGO , RATOWNICTWA MEDYCZNEGO , RATOWNICTWA DROGOWEGO I RATOWNICTWA WODNEGO W KTÓRYCH BIORĄ UDZIAŁ OCHOTNICY STRAŻACY Z OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W TOLKMICKU. JEST RÓWNIEŻ PROWADZONA FORMA PRACY KULTURALNO - OŚWIATOWEJ ZE STRAŻAKAMI OCHOTNIKAMI. STOWARZYSZENIE OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W TOLKMICKU WSPÓŁPRACUJE Z KLUBEM GOSPOSIA, KTÓRY MA SWOJE POMIESZCZENIE W DOMU STRAŻAKA. ZARZĄD ROBI CIĄGŁY NABÓR DO DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję