Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja zabawy karnawałowej dla 185 dzieci z tańcami przy muzyce, konkursami z nagrodami i słodkimi upominkami wyjazd autokarami do Drawska Pomorskiego 110 dzieci do kina. Uczestnictwo w imprezach na rzecz lokalnej społeczności - Festiwalu Stowarzyszeń Pozarządowych i Grand Prik01c6 w Nordie Walking było skierowane w szczególności do dzieci i młodzieży. Z udziałem naszych członków i wolontariuszy mogli przenieść się w świat bajek i poczuć się jak mali bohaterowie. Wolontariuszki z TPD zaprezentowały swoje niesamowite umiejętności artystyczno-malarskie - efektowne malowanie twarzy.Dzieci natomiast mogły wykazać się swoimi umiejętnościami malarskimi poprzez kolorowanie bajek, witraży i szablonów postaci z bajek. Nagrodą udziału w zabawach były podarunki w postaci słodyczy.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000016732
  • e-mail: felo56@o2.pl
  • Telefon: 943648058
  • Adres: PL.KONSTYTUCJI 3 1, 78-300 ŚWIDWIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję