Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Współorganizacja wypoczynku zimowego w Czechach - Rokitnica poprzez umożliwienie wychowankom i opiekunom przeprowadzenia akcji bożonarodzeniowej.Dzieci i młodzież przygotowywalikiermasze świąteczne (stroiki, kartki świąteczne, kalendarze),które były przeznaczone na zorganizowany wypoczynek zimowy. Efektem tej akcji było duże zaangażowanie młodzieży w opozyskaniu środków na wyjazd. Własny wkład pracy to ważny element procesu wychowawczego, który umożliwia Stowarzyszenie. Efektem wypoczynku zimowego było dokształcanie techniki bezpiecznej jazdy na stokach. Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży również był wspierany przez Stowarzyszenie. Uzyskane dochody od darczyńców pozwoliły dotować zorganizowaneobozy do Sławy, Spremberg, Kołobrzegu i Międzyzdroi. Podopieczni placówek otrzymali również dodatkowe kieszonkowe na własne wydatki. W ten sposób nasi podopieczni nie wyróżniali się od dzieci i młodzieży otrzymującej kieszonkowe na wakacyjne potrzeby.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję