Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja koncertów organowych promujących instrument z 1620 roku. W 2016 roku Towarzystwo Ochrony Dziedzictwa Kulturowego "Kazimierska Fara" współorganizowało Kazimierski Festiwal Organowy. W ramach siedmiu koncertów organowo - kameralnych gościliśmy znanych polskich i zagranicznych organistów: Michał Markuszewski, Walter D'Arcangelo, Wacław Golonka, MArek Toporowski, Emanuele Cardi, Roman Perucki Wszystkie koncerty poprzedzało słowo o muzyce wyprowadzające w epokę wykonywanego utworu oraz przybliżające postacie kompozytorów. Koncerty maja na celu popularyzacje muzyki organowej i promocję instrumentu zbudowanego w 1620 roku. Ochrona dobra kultury jakim są kazimierski organy była głównym przedmiotem działań Towarzystwa 2016 roku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję