Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja popularyzowała żeglarstwo wśród młodzieży szkolnej jako formy odpoczynku i sposobu spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Były organizowane rekreacyjne rejsy jachtami klubowymi dla dzieci i młodzieży szkolnej. Podczas rejsów młodzi ludzie uczyli się samodzielności i poznawali tajniki żeglarstwa, doskonalili swoje umiejętności intelektualne, wyrabiali refleks i odpowiedzialność oraz doskonalili sprawność fizyczną, zdobywali wiedzę turystyczną i kulturalną. Organizacja propagowała zdrowy styl życia, aktywność fizyczną oraz wyrabiała wartości ekologiczne i zainteresowanie turystyką rekreacyjną. Dzieci i młodzież miały okazję nawiązywać trwałe przyjaźnie oraz wyrabiać ducha solidarności i uczyć się zdrowej rywalizacji między sobą.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000016109
  • e-mail: klubaugust@onet.eu
  • Adres: UL. PARTYZANTÓW 42/6, 16-300 AUGUSTÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję