Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie sekcji i szkoleń sportowych dla mieszkańców Gminy w tym otaczanie opieką zawodników oraz stwarzanie dogodnych warunków dla rozwoju różnych dyscyplin sportu. Dążenie do zapewnienia wysokiego poziomu kulturalnego, moralnego oraz sportowego. Propagowanie rozwoju kultury fizycznej poprzez aktywne uczestniczenie w realizacji programów środowiskowych na gruncie gminnym oraz wojewódzkim objętych działalnością naszego stowarzyszenia. Zapobieganie wykluczeniu społecznemu i patologią po przez integrowanie dzieci i młodzieży w różnym wieku, po przez zdrową rywalizacje sportową z uwzględnieniem zasad Fair-Play

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję