Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Głównym celem działania Gubińskiego Towarzystwa Kultury jest pobudzanie kulturalnej aktywności mieszkańców Gubina i okolicy poprzez regularne organizowanie spotkań kulturalnych. Są to spotkania dotyczące literatury, poezji, muzyki, historii mieszkańców miasta. Zapraszane są osoby mogące podzielić się swoimi pasjami, zarazić chęcią do działania. Stowarzyszenie przyczynia się również do promowania twórców poprzez organizowanie spotkań autorskich z pisarzami i poetami, wernisaży dla uzdolnionych malarzy, pokazów rękodzieła. W tym zakresie stale współpracuje z Miejską Biblioteką Publiczną w Gubinie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję