Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zgodnie ze statutem Stowarzyszenia przedmiotem działalności jest ochrona dziko żyjących ptaków i ich siedlisk, a w szczególności : 1 .szerzenie w społeczeństwie wiedzy na temat ptaków, ich znaczenia oraz zagrożeń dla ich bytowania, 2 . zbieranie danych dokumentujących stan i zagrożenia krajowej awifauny, 3 .opracowywanie planów i wdrażanie działań ochronnych, 4 . wszelkie działania prawne sprzyjajace ochronie ptaków i ich siedlisk.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000015808
  • e-mail: biuro@otop.org.pl
  • Telefon: 227618205
  • Adres: UL. ODROWĄŻA 24, 05-270 MARKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję