Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Rehabilitacja osób z chorobą Alzheimera oraz ich rodzin i opiekunów. Obejmowała: -psychoterapię i terapię indywidualną i grupową chorych -grupy wsparcia dla opiekunów, -aktywizację osób niepełnosprawnych Celem aktywizacji jest: -zwiększenie aktywności fizycznej i psychicznej , -zwiększenie aktywności społecznej - indywidualnej i grupowej, -dzielenie się wiedzą (wymiana doświadczeń), -rozwój kompetencji społecznych, -przeciwdziałanie zamykaniu się i izolacji społecznej. 2 .Poradnictwo i wsparcie psychologiczne Zadanie polegało na udzielaniu porad osobom zgłaszającym się do Stowarzyszenia po raz pierwszy,które u siebie lub swego bliskiego podejrzewały chorobę jak również opiekunom, którzy już opiekują się chorym. 0drdzo ważnym elementem tego zadania jest psychologiczne wspieranie rodzin,szczególnie będących w stanie kryzysu psychicznego,na skutek długotrwałej,całodobowej i wyczerpującej opieki nad chorym.Porady udzielane są w punktach informacyjno- konsultacyjnych w Sopocie i w Gdyni jak i w domach przy współpracy z lekarzami,psychologami i terapeutami. 3 .Imprezy integracyjne Celem imprez jest przywrócenie chorym umiejętności współżycia w zespole a opiekunom poczucia własnej godności i wiary w siebie oraz relaksacja rodzin.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję