Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Współpraca z Grupą Nieformalną "0dbiniec" działającą w Kleczewie. Grupa ta skupia kobiety w wieku 40043d. Współpraca polega na podnoszeniu wiedzy o warunkach organizacyjnych i prawnych dotyczących działalności organizacji pozarządowych, przygotowywaniu wspólnych wniosków do Funduszu Inicjatyw Obywatelskich a także przygotowanie się do wspólnej realizacji celów i zadań nakreślonych w Gminnym Programie Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi gminy Kleczew.Towarzystwo nasze wspiera również finansowo Grupę Nieformalną "Babiniec"

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję