Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM KOMITETU POMOCY DLA ZWIERZAT JEST: A)DZIAŁANIA NA RZECZ HUMANITARNEGO O0c012HODZENIA SIE ZE ZWIERZETAMI ORAZ POMOC W ZAPEWNIENIU IM NIEZBEDNYCH WARUNKÓW BYTOWANIA. 0c37fKSZTAŁTOWANIE W SPOŁECZENSTWIE WŁASCIWEGO STOSUNKU DO ZWIERZAT JAKO DO DOBRA NARODOWEGO. C)SCISŁA WSPÓŁPRACA ZE SCHRONISKAMI KOMUNALNYMI I NADZÓR NAD ICH PROWADZENIEM ZWIAZANY Z PRZESTRZEGANIEM USTAWY O OCHRONIE ZWIERZAT. D\)WSPIERANIE INICJATYW PRO ZWIERZECYCH ORAZ POMOC DLA ZWIERZAT BEZDOMNYCH BEDACYCH POD OPIEKA OSÓB PRYWATNYCH. E)PROWADZENIE DZIAŁALNOSCI POZYTKU PUBLICZNEGO NA RZECZ OGÓŁU SPOŁECZNOSCI LUB OKRESLONEJ GRUPY PODMIOTÓW, POD WARUNKIEM, ZE GRUPA TA JEST WYODREBNIONA ZE WZGLEDU NA SZCZEGÓLNA SYTUACJE ZYCIOWA LUB MATERIALNA W STOSUNKU DO SPOŁECZENSTWA.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję