Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Fundacji są: 1 . Promocja zdrowego stylu życia. 2 . Inicjowanie i promocja działalności kulturalnej. 3 . Inicjowanie i wspieranie działań służących poprawie poziomu edukacji obywateli. 4 . Upowszechnianie i wdrażanie wiedzy na temat zdrowego stylu życia. 5 . Promowanie aktywności fizycznej w rozwoju człowieka. 6 . Ochrona i promocja zdrowia. 7 . Działalność kulturalna o charakterze niedochodowym w zakresie promocji kultury i sztuki. 8 . Działalność edukacyjna o charakterze niedochodowym w zakresie zdrowia, kultury i sztuki. 9 . Działania na rzecz osób niepełnosprawnych. 10 . Pomoc społeczna, w tym rodzinom i osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję