Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zorganizowanie biegu "Tropem Wilczym" oraz Turnieju Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współorganizacja zawodów biegowych oraz zawodów rowerowych w Rymanowie Zdroju. Organizacja oraz udział w zawodach szachowych. Publikacja artykułów o tematyce sportowej w miesięczniku "Nasz Rymanów". Udział członków i sympatyków Stowarzyszenia "Nasz Rymanów" w licznych zawodach szachowych, biegowych i rowerowych na szczeblu lokalnym, powiatowym, a także wojewódzkim i ogólnopolskim.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję