Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

prowadzenie świetlicy środowiskowej- pomoc w nadrabianiu zaległości edukacyjnych, praca z rodzicami\( konsultacje\), prowadzenie zajęć z profilaktyki, z pedagogiem. Indywidualne spotkania z psychologiem. Kształtowanie zdolności manualnych podopiecznych poprzez zajęcia plastyczne, wyjścia integracyjne . Organizacja czasu wolnego podczas wakacji letnich poprzez przeprowadzanie przez dwa miesiące wakacji półkolonii dla dzieci z Miasta Gdańska Organizacja wyjść przybliżenie ekologicznych zachowań. Półkolonie realizowane wraz z Kołem Łowieckim Dzik. jak w innych latach z Fundacją Szkwał. Organizowane półkolonie maja min na celu pokazanie dzieciom możliwości i umiejętności spędzania wolnego czasu. dożywianie dostosowane do pory dnia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję