Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Klubu Sportowego Gryf Goręczyno w trakcie całego 2016 roku prowadziło zajęcia dla dzieci i młodzieży w formie szkółki piłkarskiej. Zajęcia były prowadzone dla dzieci z rocznika 2002-2003, dla rocznika 2004-2005 oraz rocznika 2006 i młodsi. Drużyny uczestniczyły w rozgrywkach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w trzech kategoriach wiekowych. Drużyny brały również udział w turniejach organizowanych na terenie naszego województwa. Stowarzyszenie prowadziło również drużynę seniorską, która występowała w rozgrywkach B klasy. Stowarzyszenie organizowało turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję