Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Zostały zrealizowane wyjazdy rodzin członków i sympatyków stowarzyszenia: * Zimowy Wyjazd Rodzinny do Ludwikowic Kłodzkich, dworek myśliwski „Harenda” \(z przewodnikiem, gry i zabawy dla dzieci, jazda konna, rozmowy przyjaciół), * Rodzinna Letnia Wyprawa do Harendy \(z przewodnikiem) połączone z jazdą konną , 038e Projekt turystyczny „Wielka Sowa” o każdej porze roku: zimowe, wiosenne, letnie i jesienne wejścia na W. Sowę. Każdy wyjazd był połączony z obiadem i deserem. - Odbywały się kolejne i rozpoczął kolejny cykl wykładów formacyjnych przygotowanych i wygłoszonych przez panią Ewę Pobiedzińską: 038e Symbolika świąt chrześcijańskich, 038e Sztuka sakralna, * Próby odczytania Ewangelii według św. Jana. Pani Ewa Pobiedzińska dzieliła się z nami i dzieli nadal swoją szczególną i wyjątkową wiedzą, przygotowując dla nas od wielu (już ponad dziesięciu) lat wykłady. Stowarzyszenie prowadziło w 2016 roku działalność statutową na rzecz organizacji poprzez realizację następujących przedsięwzięć własnych:- „Gry i zabawy przeciwko agresji” w Nysie, Brzegu, Górze, Miliczu; - "Zastępcze Rodzicielstwo” w Nysie, Miliczu, Brzegu, Górze, Wschowie; - "Szkoła dla Rodziców Zastępczych - Grupa Wsparcia” w Nysie;

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję