Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Troska o dzieci niepełnosprawne 2 .Pomoc i ochrona życia chorego dziecka 3 .Zajmuje się wyłącznie niesieniem wszelkiej pomocy dzieciom niepełnosprawnym kierując się ich potrzebami życiowymi 4 .Udzielanie wszechstronnej pomocy dzieciom i młodzieży poszkodowanym w wypadkach drogowych 5 .Udzielanie wsparcia młodzieży niepełnosprawnej w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia na rynku pracy poprzez: -warsztaty psychologiczne -szkolenia dla zagrożonych wykluczeniem społecznym i bezrobociem, -warsztaty dla rodziców i osób współpracujących z niepełnosprawnymi 6 .Stowarzyszenie może prowadzić własne placówki opiekuńczo- wychowawczych edukacyjnych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję