Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działalności klubu jest propagowanie, organizowanie i stwarzanie odpowiednich warunków do rozwoju sportu wyczynowego i masowego, kultury fizycznej, turystyki i rekreacji. Klub prowadzi działalność w zakresie szkolenia sportowego dla dzieci i młodzieży w wymiarze profesjonalnym i amatorskim, w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu, rekreacji oraz wypoczynku dla dzieci i młodzieży i osób niepełnosprawnych wśród swoich członków oraz ogółu społeczeństwa. Realizuje zadania określone w art. 4 ust.. 1 pkt. 2,3,4,6,7,10,13,14,15,17,19,26,27,30,32 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję