Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizacja spotkań edukacyjnych dla członków Towarzystwa i seniorów z dzielnicy i całej gminy- Towarzyswo realizuje od kilku lat cykl czwartkowych spotkań edukacyjnych z udziałem duzej liczby seniorów. Cieszą sie one zainteresowaniem i aktywnoscią seniorow w debatach i dyskusjach podczas spotkań. Spotkania dotyczą tematyki pozwalajacej poznanie kultury polskiej i niemieckiej, wzajmnej współpracy na przestrzeni wieków i w najnowszej historii. Dzięki działności Towarzystwa czesto nasi seniorzy mają okazję do podjęcia decyzji o wyjściu z domu, wyrwaniu sie z codziennego marazmu. Znajdują tu czas na wspolne rozmowy przy kawie i ciastku, nawiazuje nowe przyjaźnie, właczają się w dzialania w Towarzystwie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję