Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Pomoc materialna i duchowa ludziom zakażonym wirusem HIV i chorym na AIDS, w tym, w szczególności dzieciom i ich rodzinom 2 . Zmiana postaw społecznych - indywidualnych i zbiorowych w stosunku do ludzi żyjących z HIV oraz AIDS. 3 . Rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej HIV i AIDS, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości zakażenia, dróg przenoszenia wirusa HIV i metod zapobiegania zakażeniom. 4 . Tworzenie domów o rodzinnej atmosferze, przeznaczonych dla ludzi zakażonych HIV i chorych na AIDS, nie mających możliwości powrotu do rodzin lub poprzednich środowisk z powodu stanu zdrowia i braku akceptacji środowiska.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000013293
  • e-mail: kraus@poczta.onet.pl
  • Telefon: 226118804
  • Adres: UL. REPUBLIKAŃSKA 19, 04-404 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję