Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu wspiera budowanie Europy Wschodniej jako wspólnoty ludzi wolnych. Na naszą codzienną pracę składa się: - Informowanie (poprzez czasopisma „Nowa Europa Wschodnia”, „New Eastern Europe” oraz publikacje książek polskojęzycznych i tłumaczeń w Wydawnictwie KEW); - Edukowanie (poprzez programy wizyt studyjnych – Study Tours to Poland oraz Wschodnią Szkołę Zimową, w której uczestniczy młodzież z Polski i Europy Wschodniej); - Debata (corocznie organizujemy konferencję Polska Polityka Wschodnia, która jest jedyną w Polsce platformą dla dyskusji o polityce Warszawy wobec Wschodu; natomiast codzienna dyskusja o kwestiach międzynarodowych odbywa się w ramach Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej działającego pod auspicjami KEW); - Premiujemy (KEW przyznaje m.in. Nagrodę Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Ambasadora Nowej Europy, Nagrodę im. Lwa Sapiehy); - Pomagamy (zbiórki publiczne na rzecz Ukrainy). Więcej o nas: www.kew.org.pl

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję