Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Spotkania warsztatowe z psychologiem - wsparcie indywidualne poszczególnych osób. 2 . Zajęcia na basenie, "Gimnastyka w wodzie jako zdrowy styl życia". Ćwiczenia usprawniające pracę układu limfatycznego. 3 . Realizacja zadania „ Wycieczka do Włocławka, Torunia, Ciechocinka i Lichenia” w dniach 13- 16.07 2016 r. 4 . Spotkanie integracyjno- szkoleniowe w plenerze. 5 . Udział członkiń stowarzyszenia w rehabilitacji indywidualnej pod okiem specjalistów. 6 . Współpraca z MOPS - em w Białej Podlaskiej. Pomoc najuboższym członkiniom. Współfinansowanie MOPS - u w realizacji zadań Stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję