Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH, POZASZKOLNYMI FORMAMI EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ ORAZ DZIAŁALNOŚCIĄ ORGANIZATORÓW TURYSTYKI.STOWARZYSZEN IE REALIZOWAŁO W ROKU 2015 PROGRAMY WSPIERANE PRZEZ URZĄD MARSZAŁKOWSKI WARMIŃSKO- MAZURSKIEGO ORAZ WÓJTA GMINY MRĄGOWO. PIERWSZY – „MUSICAL NA KONCERTOWO” OBEJMOWAŁ CYKLICZNE WARSZTATY WOKALNE, TANECZNE, TEATRALNE W CZASIE WEEKENDÓW, PROWADZONE PRZEZ EKSPERTÓW W POSZCZEGÓLNYCH DZIEDZINACH. MATERIAŁ MUZYCZNO SŁOWNY WYKORZYSTANO Z MUSICALU „KOCHANIE BEZ GRANIC” WYSTAWIONY PRZEZ STOWARZYSZENIE W ROKU 2013. DO WERSJI KONCERTOWEJ DOŁĄCZONO PIOSENKĘ „LIPKA” , NOWE SCENKI TEATRALE ORAZ 7 NOWYCH UKŁADÓW TANECZNYCH. DRUGI- „ROZWIJANIE UZDOLNIEŃ DZIECI I MŁODZIEŻY Z TERENU GMINY MRĄGOWO" POLEGAŁ NA PROWADZENIU SYSTEMATYCZNEJ EDUKACJI WOKALNO- MUZYCZNEJ W CIĄGU 3 MIESIĘCY ROKU SZKOLNEGO. W RAMACH TEGO PROGRAMU WCHODZIŁA TEŻ ORGANIZACJA LOKALNEGO KONKURSU WOKALNEGO „TO MI W DUSZY GRA” ZAKOŃCZONA KONCERTEM LAUREATÓW.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję