Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie treningów specjalistycznych i ogólnorozwojowych dla poszczególnych grup uzależnionych od stopnia zaawansowania zawodników. Organizowanie i udział w zawodach wewnętrznych i zewnętrznych w celu rywalizacji z zawodnikami o różnych stylach gry. Organizowanie wyjazdów na obozy sportowe specjalistyczne i zabawowo- ogólnorozwojowe mających na celu integrację z zawodnikami innych klubów sportowych. Wyposażenie obiektu w niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć(zakup stołów pingpongowych, piłeczek pingpongowych, trenażera-robot do tenisa stołowego). Wyposażenie zawodników w niezbędny sprzęt sportowy\( ubiór i obuwie\), okładziny na rakietkę do tenisa stołowego). Organizacja badań sportowo-lekarskich potwierdzających zdolność zawodników do udziału w zajęciach. Ubezpieczenie zawodników i trenerów od nieszczęśliwych wypadków na treningach i zawodach sportowych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000012674
  • e-mail: janusz-nowak61@wp.pl
  • Telefon: 606322394
  • Adres: UL. KŁODNICKA 38 A, 47-206 KĘDZIERZYN-KOŹLE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję