Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie w roku sprawozdawczym w ramach podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej podtrzymało działalność Zespołu Folklorystycznego "Tęcza". Dzieci w strojach regionalnych prezentowały ludowe tańce na dożynkach oraz Gminnym Przeglądzie Piosenki Regionalnej. W ramach zadania zleconego przez Wójta Gminy Małdyty" Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej ....Stowarzyszenie zorganizowało dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Szymonowie, wycieczkę do Torunia "Śladami Mikołaja Kopernika". Uczestniczyło w niej 22 uczniów i 2 opiekunów. Zwiedzili Stare Miasto, Krzywą Wieżą, katedrę świętych Janów. Odwiedzili dom Mikołaja Kopernika, podziwiali dwór Artusa, ratusz miejski, pomnik astronoma, zwiedzili Zamek Krzyżacki, podziemia i podzamcze z machinami oblężniczymi. Odwiedzili Muzeum Piernika, poznali historię wypiekania toruńskich pierników, obejrzeli wnętrze historycznego warsztatu piernikarskiego, poznali historię piernika, które po upieczeniu zostały rozdane uczestnikom.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję