Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Całoroczna działalność statutowa prowadzona jest przy ul.Grębałowskie14.Jest to miejsce, do powstania którego przyczynili się stowarzyszeniowi rodzice .Mamy tam cykliczne zebrania, spotkania okolicznościowe( Świąteczne) imprezy jak 0dle karnawałowe ,a w ogrodzie 0c05fDS Doroczne Integracyjne Zawody Sportowe . 2 lutego 2016 r Bal Integracyjny,15 kwietnia 2016r.Spotkanie Wielkanocne, 24 maja 2016 r. Integracyjne Zawody Sportowe, 13 grudnia 2016 r. Wigilia doroczna .Cykliczne zebrania stowarzyszeniowe odbywają się co dwa miesiące. Zawsze w drugi wtorek miesiąca o godzinie 16-tej .W czasie wakacji tradycyjnie nie ma spotkań - zebrań stowarzyszeniowych. W razie potrzeby można na życzenie członków stowarzyszenia zwołać zebranie w trybie pilnym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję