Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Ochrona i promocja zdrowia. - Promocja narodowej i lokalnej kultury oraz tradycji. - Promocja zatrudnienia i aktywizacji zawodowej. - Promocja działań wolontarystycznych i samopomocowych. - Promowanie i inspirowanie działalności szkoleniowej, publikacyjnej i wydawniczej, edukacyjnej. - Tworzenie klubów, domów opieki społecznej i dziennego pobytu dla osób starszych oraz wykluczonych społecznie. - Rozbudowa i modernizacja infrastruktury pomocy społecznej oraz rozwój zawodowy kadr pomocy społecznej, nauki, oświaty i integracji społecznej oraz obywatelskiego uczestnictwa w zaspakajaniu ludzkich potrzeb. - Propagowanie wzorca trwałej i zdrowej moralnie rodziny i społeczeństwa. - Udzielanie wszechstronnej pomocy osobom starszym. - Opracowanie i realizowanie programów edukacyjnych, informacyjnych, zdrowotnych oraz społecznych o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. - Rozwijanie współpracy z władzami i organami administracji państwowej, samorządowej i międzynarodowej w zakresie zwalczania i zapobiegania uzależnieniom, bezdomności, agresji i przemocy. - Podejmowanie wspólnych przedsięwzięć z organami administracji państwowej, samorządowej i organizacjami społecznymi oraz organizowanie akcji charytatywnych oraz różnorodnych form społecznych i instytucjonalnych działań dla zwalczania patologii społecznych. - Rozwijanie postaw nastawionych na aktywne pomaganie ludziom potrzebującym, starszym, bezdomnym, a w szczególności uzależnionym i zagrożonym, nosicielom wirusa HIV oraz narażonym na agresję i przemoc.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję