Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie świetlicy środowiskowej gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zdolności i umiejętności poprzez wspólny śpiew, taniec, rozwijanie zdolności aktorskich, plastycznych oraz otrzymać pomoc w odrabianiu lekcji i darmowe korepetycje, z przedmiotów w których mają trudności i zaległości. Uczą się również obsługi komputera i bezpiecznego korzystania z Internetu. Organizowanie impres okolicznościowych takich jak dzień wiosny podczas którego dzieci topią Marzannę , majówki, dzień dziecka, rozpoczęcie lata, zakończenie lata, bal jesieni, Andrzejki, Mikołajki, spotkanie opłatkowe dla wolontariuszy i osób wspierających stowarzyszenie, paczki pod choinkę.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję