Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

chorym dostępu do leczenia i rehabilitacji; 3 )działanie na rzecz promocji zdrowia i przeciwdziałania uzależnieniom; 4 )reprezentowanie interesów członków Stowarzyszenia i osób chorych na cukrzycę wobec władz państwowych i samorządowych 5 )wspieranie rozwoju edukacji diabetologicznej wśród chorych, jak i całego społeczeństwa; 6 )wspieranie prowadzenia badań oraz prac rozwojowych w zakresie diabetologii; 7 )udzielanie różnorodnej pomocy, w tym pomocy społecznej diabetykom i rodzicom nieletnich diabetyków; 8 )działanie na rzecz integracji środowiska diabetyków; 9 )działanie rzecz osób niepełnosprawnych. 2 .Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez: 1 )działania nieodpłatne pożytku publicznego, takie jak: a)wydawanie książek dotyczących cukrzycy i diabetyków; b)wydawanie czasopism dotyczących cukrzycy i diabetyków; c\)prowadzenie strony internetowej Stowarzyszenia; d)nicjowanie i wspieranie obchodów Światowego Dnia Walki z Cukrzycą; e)organizowanie spotkań dyskusyjnych, seminariów, sympozjów, konferencji i sesji popularnonaukowych; f)organizowanie kursów, warsztatów i szkoleń dotyczących cukrzycy dla diabetyków i wolontariuszy; g\)organizowanie imprez kulturalnych, sportowo-rekreacyjnych i integracyjnych; h\)prowadzenie promocji i organizowanie wolontariatu;i\)udzielanie diabetykom pomocy materialnej i sprzętowej; j\)prowadzenie poradnictwa prawnego; 2 )działania odpłatne pożytku publicznego takie jak: a)organizowanie zajęć i turnusów rehabilitacyjno-szkoleniowych; b)organizowanie spotkań dyskusyjnych, seminariów, sympozjów, konferencji i sesji popularnonaukowych; c)organizowanie zajęć i wycieczek integracyjnych; d\)organizowanie imprez kulturalnych, sportowo-rekreacyjnych i integracyjnych; e)wydawanie książek dotyczących cukrzycy i diabetyków; f)wydawanie czasopism dotyczących cukrzycy i diabetyków; g)organizowanie kursów, warsztatów i szkoleń dotyczących cukrzycy dla diabetyków i wolontariuszy; h)organizowanie kursów, warsztatów i szkoleń dotyczących cukrzycy dla pedagogów szkolnych, pielęgniarek, pracowników pomocy społecznej i innych grup zawodowych. 3 . Stowarzyszenie realizując swoje cele współpracuje z: 1 )władzami rządowymi i samorządowymi; 2 \)Polskim Towarzystwem Diabetologicznym; 3 )Polską Federacją 0źukacji w Diabetologii; 4 \)organizacjami krajowymi i zagranicznymi o podobnych celach statutowych; 5 )mediami publicznymi, tj. prasą, radiem, telewizją i portalami internetowymi reprezentowanie interesów członków stowarzyszenia i osób chorych na cukrzyce wobec władz państwowych i samorządowych poprzez inspirowanie podejmowania tematyki opieki diabetologicznej przez sejm, rząd , ministerstwo zdrowia, organy lokalnej władzy i samorządowe oraz

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000011600
  • e-mail: rzeszow_psd@op.pl
  • Telefon: 606558695
  • Adres: UL. DĄBROWSKIEGO 17/37, 35-036 RZESZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję