Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przegląd piosenki i turniej tenisa stołowego.Prowadzenie świetlicy środowiskowej - placówki wsparcia dziennego oraz działalność otwarta w ramach oratorium; wspieranie kształcenia poprzez pomoc w nauce, odrabianiu lekcji, rozwoju umiejętności muzycznych oraz sportowych. Tworzenie wspólnoty wychowawczo- duszpasterskiej złożonej z wychowawców oraz wychowanków i ich rodziców czy opiekunów prawnych. W ramach realizacji działań zostały przeprowadzone m.in. przeglądy muzyczne z udziałem dziecięcych i młodzieżowych zespołów muzycznych, turnieje sportowe, a także wyjazdy formacyjno-edukacyjne dla wolontariuszy-animatorów wspierających działalność placówki.Festyn na rozpoczęcie wakacji oraz na rozpoczęcie roku. Gry i zabawy dla dzieci, animacje, malowanie twarzy, animatorzy.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję