Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Pomoc w urzeczywistnieniu poprawy warunków życia chorych: wsparcie finansowe w zakupie leków, środków opatrunkowych oraz artykułów spożywczych. Popieranie innych działań mających na celu zapewnienie chorym opieki sprawowanej przez przeszkolone zespoły; pomoc medyczna polegająca na łagodzeniu uciążliwych dolegliwości połączona z pomocą rehabilitacyjną. Członkowie Stowarzyszenia organizowali nieodpłatne wizyty domowe \(u pacjentów cierpiących z powodu zaawansowanej choroby nowotworowej i chorób przewlekłych) personelu medycznego i wolontariuszy oraz szkolili rodziny chorych w pielęgnowaniu podopiecznych, oraz obsłudze sprzętu rehabilitacyjnego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję