Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1.Wspieranie działań mających na celu ochronę dziedzictwa kulturowego,w tym w szczególności dóbr i miejsc o znaczeniu historycznym i społecznym. 2. Upowszechnianie dorobku kultury narodowej. 3. Upowszechnianie wolności sumienia i wyznanie idei tolerancji religijnej niezależnie od rodzaju wyznań. 4. Upowszechnianie i promowanie następujących wartości ;a) idei tolerancji narodowościowej, b)pracowitości i umiejętności współdziałania zespołowego, patriotyzmu, honoru i odwagi, przede wszystkim w oparciu o poglądy uznanych autorytetów moralnych i naukowych. 5. Promowanie i rozwój edukacji, oświaty i wychowania, w tym również wyrównywanie szans edukacji dzieci i młodzieży. 6.Wspieranie i promocja nauki, kultury, sztuki.7.Promowanie i wspieranie krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. 8.Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, w szczególności organizowania imprez i zawodów sportowych, w tym różnego rodzaju wypraw, ekspedycji i rejsów mających na celu poznawanie granic psychofizycznych możliwości ludzkiego organizmu.9. Ochrona i promocja zdrowia. 10. Upowszechnianie i promowanie idei tolerancji dla niepełnosprawności oraz propagowanie i upowszechnianie metod terapii dla osób niepełnosprawnych. 11.Propagowanie programów przeciwdziałania bezrobociu. 12. Pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji rodzinnej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób.13. Działania na rzecz integracji europejskiej oraz rozwoju kontaktów i współpracy między społeczeństwami.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000010932
  • e-mail: biuro@ktarka.pl
  • Telefon: 586624953
  • Adres: UL. EISMONDA 3, 81-409 GDYNIA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję