Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Włocławskie Towarzystwo Naukowe kontynuuje postępowe tradycje polskiej myśli naukowej, ma na celu krzewienie i upowszechnianie nauki, prowadzenie i popieranie badań naukowych oraz gromadzenie materiałów naukowych, dotyczących Kujaw i ziemi dobrzyńskiej, a w szczególności: -podtrzymywania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej; -działalność na rzecz mniejszości narodowych; -ochrony i promocji zdrowia; -działania na rzecz osób niepełnosprawnych; -działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości; -działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych; -nauki, edukacji, oświaty i wychowania; krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci i młodzieży; -kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji; -upowszechniania kultury fizycznej i sportu; -ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego; -działań na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000010755
  • www: www.wtn.pl
  • e-mail: wtn@wtn.pl
  • Telefon: 542322808
  • Adres: PLAC WOLNOŚCI 20, 87-800 WŁOCŁAWEK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję