Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SEROKOMLI BIERZE UDZIAŁ W AKCJACH RATOWNICZO- GAŚNICZYCH, STRAŻACY PRZEPROWADZAJĄ POGADANKI DOTYCZĄCE BEZPIECZNYCH ZACHOWAŃ ORAZ POKAZY SPRZĘTU GAŚNICZEGO I AKCJI RATOWNICZO-GAŚNICZYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ORAZ MIESZKAŃCÓW GMINY. STRAŻACY STALE PODNOSZĄ SWOJE KWALIFIKACJE: BIORĄ UDZIAŁ W SZKOLENIACH KURSACH ABY SPRAWNIEJ PROWADZIĆ AKCJE RATOWNICZO-GAŚNICZE, BIORĄ UDZIAŁ W ĆWICZENIACH ABY PROFESJONALNIE UCZESTNICZYĆ W USUWANIU MIEJSCOWYCH ZAGROŻEŃ I GASZENIU POŻARÓW, DBAJĄ O ROZWÓJ FIZYCZNY I KONDYCJĘ NIEZBĘDNĄ DO SPRAWNIEJSZEGO PROWADZENIA AKCJI RATOWNICZO- GAŚNICZYCH.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję