Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W 2016 roku tak jak w latach poprzednich podstawą działalności Klubu było szkolenie dzieci i młodzieży, organizowanie czasu wolnego poprzez udział w treningach i rozgrywkach ligowych organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej (sekcja piłkarska). W 2016 roku w klubie trenowało ponad 60 osób. Sekcje piłkarską tworzą 2 drużyny: drużyna juniorów starszych oraz drużyna seniorów. Drużyna seniorów po zakończeniu rundy jesiennej z dorobkiem 28 punktów zajmuje 4 miejsce w klasie „B” grupa kolbuszowska. Drużyna juniorów starszych występuje w rozgrywkach klasy „A” grupa kolbuszowska zajmując 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Zawodnicy sekcji piłkarskiej trenują 2 razy w tygodniu \(w okresie letnim na stadionie, w okresie zimowym na Hali Widowiskowo-Sportowej OWiR w Cmolasie\) pod opieka wykwalifikowanych trenerów piłki nożnej. W skład sekcji piłkarskiej wchodzą zawodnicy z terenu Gminy Cmolas. W 2016 roku oprócz rozgrywek ligowych, piłkarze w Gminnym turnieju Halowym o Puchar Wójta Gminy Cmolas. W 2016 roku nasi zawodnicy uczestniczyli również w turnieju o Puchar Wójta Gminy Cmolas na nawierzchni trawiastej, w którym nasza drużyna zajęła 2 miejsce. Pod koniec roku w KS "Tempo" Cmolas powołana została sekcja piłki ręcznej, która zaczęła trenować młodzież w kategorii kadetów \(do 14 lat\).

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000010212
  • e-mail: cmolas@cmolas.pl
  • Adres: UL. CMOLAS 630A, 36-105 CMOLAS

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję