Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . zwiększenie aktywności życiowej i fizycznej swych członków, 2 . prowadzenie działalności rehabilitacyjnej w środowisku osób niepełnosprawnych oraz ochrona i promocja zdrowia 3 . integracja osób z niesprawnościami z osobami sprawnymi, 4 . odnowa moralna w sporcie i rekreacji, zwłaszcza poprzez aktywne uczestnictwo osób z niesprawnościami, 5 . propagowanie i organizowanie działalności sportowej i rekreacyjnej oraz krajoznawstwa i aktywnych form wypoczynku, 6 . dążenie do rozwoju sportu i mistrzostwa sportowego, 7 . akcentowanie etyki chrześcijańskiej, co łączy się z postawą tolerancji wobec ludzi i innych światopoglądów oraz afirmacja osoby ludzkiej. 8 . działalność wspomagająca rozwój społeczności lokalnych oraz ich integrację ze środowiskiem osób niepełnosprawnych 9 . działania na rzecz rozwijania kontaktów i współpracy międzynarodowej 10 . działalność wspomagająca organizacje pozarządowe oraz promocja idei wolontariatu 11 . działania na rzecz środowisk lokalnych, w tym m. in.: wspieranie samorządów terytorialnych, inicjatyw obywatelskich 12 . działalność charytatywna 13 . aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy 14 . działalność w sferze nauki, edukacji, oświaty i wychowania 15 . przeciwdziałanie i zapobieganie patologiom społecznym, w tym zjawiskom: marginalizacji różnych grup społecznych, zagrożenia skutkami nadużywania alkoholu oraz innych środków odurzających 0374 szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję