Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Klub Sportowy Wałsza Pieniężno w roku 2016 zajmował się przede wszystkim organizowaniem różnorodnych imprez sportowych, ponadto udział drużyn w rozgrywkach sekcji piłki nożnej, prowadzenie zajęć sportowych z zakresu gry w piłkę nożną dla różnych grup wiekowych; krzewienie kultury fizycznej oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz patologiom społecznym, nauka kultury i zachowania na boisku i poza nim. Pod egidą klubu odbył się : AMAtorska Liga Piłki Nożnej, Turnieje piłki siatkowej oraz turniej tenisa. Zajęcia odbywały się na boisku sportowym \( stadion Miejski\) oraz na Orliku.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000009872
  • e-mail: zyndulz50@onet.eu
  • Adres: UL. BRANIEWSKA 1/1, 14-520 PIENIĘŻNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję