Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działanie zgodne z założeniami programowymi a w szczególności: a) nawiązać współpracę z organizacjami pokrewnymi ideowo z terenu Europy i stron świata w celu ponownego otwarcia dla szlachty polskiej kontaktów ze szlachtą europejską i szlachtą polską na emigracji b) działania mające na celu inspirowanie naszych członków i nie tylko do badań nad dziejami własnych rodzin, odrodzenie środowiska szlacheckiego oraz przywrócenie wartości patriotycznych c) integracja środowiska szlacheckiego, podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej oraz zachowanie dorobku kulturalnego środowiska szlacheckiego

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję