Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. Spartakiada Integracyjna dla dzieci klas pierwszych tyskich Szkół Podstawowych z Oddziałami Integracyjnymi w ramach Tyskiego Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych w formie dotacji. Celem przedsięwzięcia była integracja dzieci w środowisku lokalnym, promowanie aktywności ruchowej poprzez wspólną zabawę, tolerancji i akceptacji różnorodności motorycznej i intelektualnej. 2. Imprezy lokalne: Piknik Żeglarski dla młodzieży działającej w SU i Wolontariacie w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach we współpracy z Abstynenckim Klubem Żeglarskim "Bosman".

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję