Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W ramach inicjowania i prowadzenia szkoleń dla organizacji i instytucji z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie- prowadzenie szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie prowadzono zajęcia w lubelskich szkołach ponadgimnazjalnych dotyczące profilaktyki przemocy. Zajęcia odbywały się w ramach programu: "Realizacja działań na rzecz przeciwdziałania problemom alkoholowym i przemocy w rodzinie, w tym prowadzenie poradnictwa indywidualnego oraz grup terapeutycznych dla ofiar przemocy w rodzinie". Uczestnikami byli wychowawcy klas i uczniowie. W 2016 r. przez Stowarzyszenie STOP r. , w ramach programów, tworzone były Interdyscyplinarne Ośrodki Pomocy Bezpośredniej oraz udzielane konsultacje oraz prowadzona terapia indywidualna i grupowa, gdzie osoby dotknięte przemocą domowa, alkoholizmem lub inną sytuacją kryzysową mogły skorzystać z pomocy specjalistów: psychologa, pedagoga, prawnika, pracownika socjalnego, instruktora terapii uzależnień. Członkowie Stowarzyszenia stale współpracują z organami samorządu terytorialnego i ich jednostkami ( Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Prokuratura Rejonowa, Sąd Rejonowy\) oraz innymi organizacjami pozarządowymi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję