Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W 2016 roku Organizacja kontynuowała cykl szkoleń z resuscytacji krążeniowo- oddechowej i defibrylacji z użyciem będących własnością Stowarzyszenia fantomów i defibrylatora szkoleniowego treningowego. Przez cały rok 2016 szkolenia charytatywnie prowadziła sekretarz Zarządu stowarzyszenia "Towarzystwo Nasz Szpital". Większość przeszkolonych osób to wychowankowie Bursy Szkolnej Nr 1 w Zambrowie. Pod koniec 2016 roku Stowarzyszenie zakupiło za kwotę 1106,00 zł fantom dziecka, z przeznaczeniem do szkoleń zwłaszcza pracowników przedszkoli.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję